Get Adobe Flash player

MRT Audio Breath Controller el yapımı bir üründür. Yamaha BC3 Headset ile tam olarak uyumludur. Piyasadaki benzer ürünlerden farklı olarak 3 upperı (3 midi kanalını 1,2,3) aynı anda üflemektedir. cc#7 midi volüme ve cc11 Expression sinyali üretir.
ÜRÜNLE BİRLİKTE MRT Audio KULAKLIK SETİ BİRLİKTE VERİLMEKTEDİR...TAKIM FİYATIDIR.
mrt

Bilindiği üzere Yamaha ; bc3 Model Breath Controller Serisinin üretimini durdurmuş olup muadil ürün üretilmeyeceğini açıklamıştır. Murat ŞİMŞEK biz müzisyenlere alternatif olarak MRT Audio  modelini üretmiştir. Elinizde Bulunan BC3 ile çalışabilme özelliği de bulunan bu controller Yeni geliştirilmiş MRT Audio Headset ile çalışmaktadır, paket içeriğinde mevcuttur. En Büyük özelliğinden 1 tanesi olan 3 upper sese aynı anda hükmedebilmesidir.
Korg Serisi : Pa Serisi - M3 - Kronos – Kross (Tüm Midi in girişi bulunan Modelleri)
Yamaha Serisi : Or700 – A Serisi -  Tyros Serisi - Motif XF (Tüm Midi in girişi bulunan Modelleri)
Roland Serisi: Bk5 - Bk9 - Fantom Serisi (Tüm Midi in girişi bulunan Modelleri)
Ketron Serisi : SD Serisi  - Audya Serisi (Tüm Midi in girişi bulunan Modelleri)

Midi klavyeler ve Cubase
Marka Model Klavyelerde Bizzat denenmiştir.
Midi girişi olan tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir.
 
Alırsam ayarlarını yapabilir miyim , çalabilir miyim gibi endişeniz olmasın. Ayarları oldukça basit (Gerekirse Telefon veya internet üzerinden canlı destek verilecektir) ve kullanılması için özel derse ihtiyaç duyulmaz. Duygunuzu Klavye ve Head set ile birleştirip yeni duygulara yelken açacaksınız.

İçerik & Garanti

1.MRT Audio Midi Çevirici
2.MRT Audio Headset
3.Midi Kablo ( 180 cm)
4.USB A Tipi Kablo
5.USB Adaptör
6.Kullanıcı Kılavuzu

Aldığınız tüm ürünler (herhangi bir fabrika hatası, arıza ya da bozukluk durumunda)   MRT Audio garantisi altındadır.  Arızalı ürün yenisi ile değiştirilir.